Vairumtirdzniecība

Aizsargapvalki priekš Bagāžas koferiem Vairumtirdzniecībā no ražotāja Routemark (Рутмарк)

Mūsu kompānija nodarbojas ar Routemark produkcijas - Bagāžas koferu aizsargapvalku, tūrismam paredzētu spilvenu, somu, kā arī citu dažādu aksesuāru ceļošanai Vairumtirdzniecību.

B2B Distribution

B2B Distribution - Pārstāvniecību Baltijas valstīs un Somijā nodrošina kompānija Mobile Store SIA.

Jūs - uzņēmums, mazumtirdzniecības uzņēmums, juridiska persona vai vienkārši uzņēmums, kas nodarbojas ar ceļošanas aksesuāru realizāciju?

Jūs domājat par to, kā Jums piesaistīt un noturēt klientus, kā arī palielināt uzņēmuma peļņu?

Jūs nogurdina klasiskie piegādātāji, kas nodrošina lēnu servisu, kā arī bieži piegādā brāķētu produkciju, par kuru ne vienmēr ir gatavi atbildēt, vai vienkārši nespēj nodrošināt solīto?

Routemark (Рутмарк): Ņemot vērā mūsu ilggadējo pieredzi, kā arī jau esošo klientu portfeli, vienkāršāk būtu teikt - Sāksim sadarboties! 

Pirms iedziļināties sadarbības niansēs, sākotnēji būtu vēlams iepazīties ar pašu preci. 

Saviem klientiem, sadarbības partneriem piedāvājam Unikālu preci, kā visplašāko un interesantāko sortimentu Bagāžas koferu aizsargapvalkos. Jāpiemin, ka ir runa par pavisam netradicionālu preču kategoriju, par kuru zin vien retais.

Tātad, bagāžas koferu aizsargapvalki ir radīti tādēļ, lai nodrošinātu bagāžas koferim vislabāko drošību no dažādās ārējās ietekmes - tas var būt mitrums, vienkārši netīrumi, mehāniski bojājumi. Jāpiebilst, ka šie Unikāli izstrādātie dizaini, sniegs koferim pavisam jaunu dzīves ciklu - koferis saņems pavisam jaunu, estētisku izskatu un izcelsies vienmuļo bagāžas koferu vidū, kas nozīmē, ka saņemot Jūsu bagāžu, Jums nebūs jāpiepūlas, lai atrastu savējo, jo tas izcelsies pārējo vidū. Ir uzskaitītas tikai dažas no visām šīs produkcijas priekšrocībām.

Mūsu kompānija nodarbojas ar Routemark (Рутмарк) produkcijas Vairumtirdzniecību Baltijas valstīs, kā arī Somijā. Mēs nodrošinām šo preču vairumtirdzniecību Juridiskām personām, taču ar mūsu sadarbības partneru palīdzību, šie produkti būs arī pieejami lielākajos mazumtirdzniecības tīklos, kā arī Internetveikalos.

EAC

Ja Jums ir interese iegādāties lielāku preču partiju, mēs aicinām sazināties ar mums. Kontaktinformācija ir atrodama mūsu sadaļā - Kontakti, kas ir pieejama visiem mūsu mājaslapas apmeklētājiem.

Katram mūsu klientam tiek piedāvāti Individuāli, maksimāli ērti un pielāgoti Sadarbības nosacījumi. Tikšanās laikā tiks apzinātas klienta vēlmes, plānotais produkcijas iegādes daudzums, kas būs noteicošais faktors Sadarbības nosacījumu piedāvājumā.

Cienām katru mūsu klientu, neatkarīgi no preces iegādes daudzuma. Esam pārliecināti par mūsu produkta kvalitāti, kas ir izgatavota pašu ražotāja rūpnīcā, kas nozīmē, ka varam galvot par produkta atbilstību norādītajiem kvalitātes kritērijiem.

Чехлы для чемоданов оптом от производителя Routemark (Рутмарк).

                                                                                                                                                                                                                                                                        

Mobile Store SIA
Mūkusalas iela 72b,
Rīga, LV-1004, Latvija

maris@routemark.lv